لیفت پیشانی بدون جراحی

لیفت پیشانی بدون جراحی در نیاوران

آنچه می خوانید...

لیفت پیشانی بدون جراحی شما به ابروهایی خوش فرم و جوان به همراه پیشانی صاف برای تقویت ظاهر بالای صورت خود نیاز دارید. با گذشت زمان، خطوط فوقانی صورت شروع به افتادگی می کنند. تنها راه اصلاح این روند طبیعی در گذشته جراحی لیفت پیشانی یا لیفت ابرو بود. با این حال، اکنون می توانید درمان های جراحی غیر تهاجمی مانند لیفت پیشانی با تزریق بوتاکس یا لیفت با نخ PDO را برای دستیابی ظاهری خوش فرم تر و بدون انجام جراحی انتخاب کنید.

لیفت پیشانی به روش غیر جراحی با نخ

لیفت پیشانی با نخ PDO شامل استفاده از بخیه های جذبی برای سفت کردن و لیفت کردن پوست پیشانی است. این درمان برای اصلاح طبیعی ظاهر ابروها و پیشانی و از بین بردن چین و چروک و شکاف بین ابروها و خطوط افقی روی پیشانی مفید است. این روش در اصلاح افتادگی ابروها موثر است. به ایجاد ظاهری جوان با کمترین زمان دوران نقاهت و بهبودی و بدون بر جای گذاشتن هیچ گونه زخمی کمک می کند.

لیفت پیشانی به روش غیر جراحی با نخ

لیفت پیشانی با نخ PDO چگونه انجام می شود؟

در طول عمل از شما خواسته می شود که به پشت دراز بکشید و سر خود را بالا ببرید. جراح مناطقی را که نیاز به درمان دارند مشخص می کند. آنها برای جلوگیری از ناراحتی و درد، بی حسی را روی ناحیه درمان اعمال می کنند. نخ‌های PDO با یک سوزن یا کانول تیز به لایه‌های پوست اطراف پیشانی و ابروها وارد می‌شوند. نخ ها داخل لایه های پوست قرار می گیرند و محکم می شوند و منجر به سفت شدن پوست و لیفت ابرو و پیشانی می شوند. کانول یا سوزن ها برداشته می شوند و هر گونه نخ اضافی بریده می شود.

بیشتر بخوانید: لیفت با نخ

لیفت پیشانی و ابرو با بوتاکس

لیفت پیشانی و ابرو بوتاکس می تواند برای درمان خطوط اخم بین ابروها استفاده شود. این روش شامل استفاده از تزریق بوتاکس سم بوتولینوم نوع A برای لیفت پیشانی و ابروها است. پس از تزریق بوتاکس عضلات زیرین برای صاف شدن پوست شل می شود. همچنین بوتاکس عضلات بین ابروها را نیز شل می کنند، تا بدین ترتیب به عضلات پیشانی اجازه می دهد تا عضلات بین ابروها لیفت شود.

پزشک یا اپراتور ممکن است تزریق بوتاکس اضافی را در انتهای ابروها برای کمک به شل شدن آن عضلات نیز قرار دهد. این باعث می شود که عضلات پیشانی در آن ناحیه به سمت بالا کشیده شوند. میزان لیفت و بهبودی ظاهر پیشانی ممکن است بسته به سن ماهیچه های فعال شما متفاوت باشد. این روش می تواند برای صاف کردن چین و چروک های عمیق بین ابروها بدون جراحی مفید باشد.

بوتاکس یک روش غیرجراحی است و کاملاً متفاوت از جراحی سنتی لیفت پیشانی و ابرو می باشد. و بدون وقفه است.

لیفت پیشانی و ابرو با بوتاکس

مزایای لیفت پیشانی بدون جراحی

گرچه جراحی لیفت پیشانی همواره بدلیل بهبود ظاهر صورت افراد انجام می شود اما به علت بروز خطرات نای از جراحی افراد ترجیح می دهند به دنبال روش های غیر جراحی باشند ضمنا یکی از مهم ترین دلایل محبوبیت روش های غیر جراحی دوران کوتاه نقاهت و بهبودی سریع می باشد و افراد می توانند با سپری شدن زمان کمتر به محل تحصیل یا محل کار خود برگردند و فعالیت های روزمره خود را از سر بگیرند.

جهت دریافت ویزیت و مشاوره با دکتر سوسن احمدی جها لیفت پیشانی با شماره های ۸۸۱۹۶۵۵۱ – ۰۲۱ – ۸۸۱۹۶۴۴۹ تماس حاصل نمایید.

در این قسمت به برخی از عوارض و مشکلات لیف پیشانی به روش جراحی پرتهاجمی می پردازیم:


  • خطرات مربوط به حساسیت ناشی از دارو های بیهوشی
  • خون ریزی
  • ریزش مو در اطراف برش های جراحی
  • عدم تقارن صورت
  • آسیب عصب صورت همراه با ضعف یا فلج
  • عفونت
  • بهبود ضعیف زخم
  • امکان نیاز به جراحی مجدد
  • اسکار و جای زخم نامطلوب
  • زمان ریکاوری جراحی لیفت پیشانی بین ۱ تا ۲ هفته است و تا ۲ هفته پس از جراحی باید از فعالیت بدنی شدید خودداری شود.

کدام درمان برای شما مناسب است؟

تصمیم نهایی در مورد انتخاب روش لیفت پیشانی به عهده پزشک می باشد اما هنگامی که از زیباجویان این سوال پرسیده می شود، اکثر مردم می گویند که ترجیح می دهند در صورت امکان روش لیفت پیشانی غیر جراحی  را انجام دهند. زیرا اغلب افراد شاغل هستند، نمی‌خواهند زمان زیادی صرف دوره بهبودی کنند و می‌خواهند زودتر به زندگی روزمره خود بازگردند.

برای مشاوره اولیه با پزشک خود تماس بگیرید تا به شما کمک کند تعیین کنید کدام روش لیفت پیشانی بدون جراحی برای افتادگی ابروها و ظاهر نا متناسب پیشانی شما بهترین است!

دکتر سوسن احمدی

دکتر سوسن احمدی

پوست، مو و زیبایی
دارای دکترای حرفه ای پزشکی بوده و به عنوان یکی از بهترین متخصصین زیبایی پوست و مو در ایران و شهر تهران مشغول فعالیت هستند.
ایشان دوره تخصصی زیبایی صورت را در دانشگاه UCT سپری کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =