تزریق ژل لب روسی

تکنیک تزریق ژل لب روسی

آنچه می خوانید...

تزریق ژل لب روسی یک تکنیک جدید پرکننده لب است و اکنون به عنوان روشی مناسب برای افزایش حجم لب ها عمل می کند. تکنیک تزریق ژل لب روسی که منشا آن روسیه است، راه خود را به جهان باز کرده است. این تکنیک تخصصی برای هر کسی که به دنبال دستیابی به لب های زیبا و کاملاً جذاب می باشد ساخته شده است. این تکنیک خاص لب ها را به شکل یک قلب ظریف با یک مرکز بزرگ بسیار زیبا و جذاب تبدیل میکند. تزریق ژل لب روسی به جای افزایش حجم بیش از حد لب تمایل به بلند کردن آن دارد، بنابراین برای کسانی که می خواهند لب های خود را حجیم کنند بسیار مناسب است.

تکنیک تزریق ژل لب روسی

برای تزریق ژل لب روسی مقدار کمی از فیلر های انتخابی به صورت عمودی به لب ها تزریق می شوند. در این روش کانتور لب بالایی به طور ویژه ای مورد توجه قرار می گیرد. در تزریق ژل لب روسی وسط لب فوقانی برآمده خواهد شد و کانتور لب کمی به شکل قلب به نظر خواهد رسید.

تزریق ژل لب روسی یک بار در سال یک نتیجه زیبا را برای شما تضمین می کند. این تکنیک شامل تزریق قطرات ریز پرکننده به لب است که عمدتاً در اطراف مرکز متمرکز شده است تا ظاهری شبیه قلب را ایجاد کند. فیلر به صورت عمودی به چندین نقطه تزریق می شود و از پایه تا بالای لب به سمت بالا کشیده می شود.

تفاوت بزرگ بین تکنیک های استاندارد پرکننده لب و روش ژل لب روسی چیست؟

به طور معمول، فیلر های استاندارد لب به صورت افقی به لب تزریق می‌شوند که در نتیجه حجم به طور یکنواخت در لب ها پخش می‌شود. با این حال، برای اجرای تکنیک روسی، دکتر سرنگ کوچک ‌تری را انتخاب می‌کند و مقادیر کمی از فیلر را به صورت عمودی، با تمرکز بر مرکز لب ‌ها تزریق می‌کند. یکی دیگر از تفاوت‌ های کلیدی این است که روش تزریق ژل لب روسی به جای افزودن پرپشتی کلی در سراسر لب ‌ها ظاهری قلبی شکل و برجسته را برای لب ها ایجاد می کند.

تزریق ژل لب روسی ممکن است نسبت به بقیه روش ها بیشتر طول بکشد. زیرا دقت بسیار زیادی  برای پر کردن تنها یک ناحیه خاص از لب ها لازم است. این روش ممکن است بین سی دقیقه تا یک ساعت طول بکشد و ممکن است منجر به کبودی و تورم اضافی در لب ها شود که کاملا طبیعی و موقت است. روش تزریق ژل لب روسی متفاوت از تکنیک های معمولی انجام می شود. هنگام رزرو نوبت باید به این نکته توجه شود و دو عامل اصلی که باید در نظر گرفت، قیمت و مدت درمان است.

با استفاده از روش ژل لب روسی قطرات ریز فیلر پوستی عمدتاً در اطراف قسمت مرکزی آن برای ایجاد ظاهری قلبی شکل به لب تزریق می‌شود. تزریق‌ها به‌طور عمودی در چندین نقطه تزریق انجام می‌شوند و از پایه لب به سمت بالا کشیده می‌شوند. لب‌های روسی به جای پهن‌ بودن بلندتر هستند و تزریق آن نیاز به دقت زیادی دارد به همین دلیل است که روش ژل لب روسی زمان بیشتری می‌ برد.

مقالات دیگر: تزریق ژل بهتر است یا چربی؟

آیا تکنیک لب روسی ایمن است؟

هنگامی که تزریق ژل لب روسی توسط یک فرد متخصص و با تجربه صورت گیرد این تکنیک فوق العاده برای شما ایمن خواهد بود است. در روش ژل لب روسی برای اکثر بیماران، عوارض جانبی فوق العاده خفیف است و ممکن است شامل تورم خفیف، قرمزی، یا کبودی در محل تزریق یا نزدیک آن باشد. با این حال، اکثر بیماران متوجه می شوند که درمان بدون درد است و بین ۲۴ ساعت تا یک هفته پس از درمان، نتایج بهینه را برای آنها ایجاد می کند.

کبودی بعد از تزریق

یکی از تفاوت های اصلی بین ژل لب روسی با تزریق سنتی لب این است که با روش تزریق ژل لب روسی فیلر به سطح زیر پوستی تزریق می شود. با وجود این واقعیت که این روش شامل نقاط تزریق بیشتری است و خطر کبودی بسیار در آن کمتر است. با این حال، توجه داشته باشید که تورم اولیه پس از عمل، مانند بیشتر فیلرها و به دلیل قرار دادن مواد به صورت سطحی بیشتر خواهد بود. سوزن مورد استفاده برای لب های روسی تنها ۱ تا ۲ میلی متر عمق زیر پوست می روند.

جایی که انتهای عصب به اندازه لایه های عمیق تر وجود ندارد، بنابراین در این روش نسبت به درمان معمولی فیلر لب، سوزش و ناراحتی کمتری وجود دارد. کبودی را می توان با اجتناب از مصرف زیاد الکل در شب قبل از تزریق ژل، مصرف قرص آرنیکا یک هفته قبل و یک هفته بعد از تزریق، استفاده از کمپرس یخ قبل و بعد  از تزریق، اجتناب از اتاق بخار، سونا و همینطور حمام آب گرم به مدت ۴۸ ساعت به طور قابل توجهی کاهش داد.

مدت زمان تزریق و ماندگاری

تزریق ژل لب روسی می تواند بین ۱۵ تا ۳۰ دقیقه طول بکشد. در صورت نیاز بیمار می‌توان حجم بیشتری از ژل لب را به روند درمان اضافه کرد. اما با توجه به اینکه فیلر بیشتری استفاده می شود، زمان بیشتری برای تزریق صرف می شود که می تواند زمان درمان را به ۳۰-۴۵ دقیقه افزایش دهد. پاسخ به مدت ماندگاری بسته به فیلر مورد استفاده و حجم مورد نظر لب ها متفاوت است. ماندگاری ژل لب روسی بین ۹ تا ۱۲ ماه است، با این حال برای اطمینان از حفظ شکل لب دلخواه شما، توصیه می شود که به طور منظم آن را شارژ کنید.

بهترین دکتر برای تزریق ژل لب روسی

 برای تزریق ژل لب روسی مراجعه کردن به یک دکتر ماهر و با تجربه بسیار مهم است. اگرچه بسیاری از مراکز درمانی یا مراکز سلامتی مشاوره رایگان و درمان تزریقی زیبایی را ارائه می‌دهند. اما یک تزریق غلط و اشتباه نه تنها می‌تواند منجر به نارضایتی ‌بیمار شود بلکه می تواند بیمار را در معرض خطر عوارض جانبی ناخواسته نیز قرار ‌دهد.

اگر یک دکتر بی تجربه  فیلر پوستی را مستقیماً در رگ خونی تزریق کند ممکن است واکنش‌ های نامطلوب شدیدی برای بیمار رخ دهد. به همین دلیل، توصیه می کنیم برای هر نوع درمان تزریقی، منحصراً با یک متخصص پزشک دارای دارای تجربه کار کنید.

مقالات دیگر: راهنمای جامع انتخاب بهترین دکتر پوست و مو

بهترین دکتر برای تزریق ژل لب روسی

دکتر سوسن احمدی با سال ها تجربه و مهارت می تواند بهترین نتیجه تزریق ژل لب روسی را به شما ارائه دهد.

دکتر سوسن احمدی

دکتر سوسن احمدی

پوست، مو و زیبایی
دارای دکترای حرفه ای پزشکی بوده و به عنوان یکی از بهترین متخصصین زیبایی پوست و مو در ایران و شهر تهران مشغول فعالیت هستند.
ایشان دوره تخصصی زیبایی صورت را در دانشگاه UCT سپری کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =