تزریق چربی صورت

تزریق چربی برای فرم دهی صورت

آنچه می خوانید...

تزریق چربی به صورت یکی از روش های پر طرفدار برای جوانسازی صورت است. اصطلاحات متعدد پیوند چربی، تزریق چربی به صورت و تزریق چربی به کاربرد چربی برای رفع چین و چروک و بهبود ظاهر صورت اشاره می کند. هدف از تزریق چربی، جوانسازی صورت با افزایش حجم، تغییر خطوط و کاهش چین و چروک ها است. هدف از تزریق چربی، جوانسازی صورت با افزایش حجم، تغییر خطوط و کاهش چین و چروک ها است. 

تزریق چربی به صورت و هر آنچه باید بدانید

این روش به بازگرداندن کامل بافت های صورت که با افزایش سن از دست رفته اند، کمک می کند. همچنین ثابت شده است که کیفیت و بافت پوست را بهبود می بخشد. جوانسازی صورت با تزریق چربی معمولا در مناطقی مانند گونه ها، لب ها، پلک ها، شقیقه ها و برای چین و چروک های اطراف دهان (خطوط ماریونت، خطوط بینی) استفاده می شود.

لیپوفیلینگ صورت

لیپوفیلینگ (تزریق چربی صورت) یک تکنیک جراحی ابتکاری است که کاهش چربی را جبران می‌کند، چین و چروک‌ها و دایره‌های سیاه را برای همیشه پر می‌کند. اما در برخی موارد، بافت پوست را بازسازی می‌کند. این یک درمان انتخابی برای جوانسازی کلی صورت است. ایده این است که مجدداً چربی از خود بیمار به نواحی خاصی تزریق شود که قبلاً لیپواسپیره شده و سپس تحت درمان قرار گرفته است.

در اثر عوامل خارجی و با گذشت سالها، صورت شما در نواحی خاصی به خصوص در ناحیه شقیقه ها، ناحیه چشم و استخوان گونه حجم خود را از دست می دهد. در حالی که بیشتر بیماران برای درمان چین و چروک یا افتادگی پوست خود به تزریق اسید هیالورونیک یا بوتاکس روی می آورند اما این روش ها موثرترین روش ها نیستند. لیپوفیلینگ صورت برای دستیابی به جوانسازی هماهنگ توصیه می شود که به آن تزریق چربی صورت نیز می گویند.

افزایش سن و تزریق چربی به صورت

با افزایش سن، در برخی از نواحی صورت خود حجم خود را از دست می دهیم در حالی که سایر نواحی به دلیل افزایش انعطاف پذیری و شلی پوست کاهش می یابند. پرکننده‌های پوستی (معمولاً بر پایه اسید هیالورونیک) برای بازگرداندن حجم و کمک به تغییر موقعیت بافت‌های نزولی استفاده می‌شوند. با این حال، پرکننده های پوستی موقتی هستند و می توانند بسیار گران باشند.

تزریق چربی صورت جایگزینی است که در آن چربی ابتدا از گونه ها، گردن یا بدن گرفته می شود و سپس آماده می شود و به صورت منتقل می شود. این چربی با تماس مستقیم با بافت زنده می ماند، زیرا عروق کوچکی در چربی ایجاد می شود. با این حال، همه چربی ها زنده نمی مانند (حدود ۵۰٪). به همین دلیل است که جراحان چربی منتقل شده را کمی بیش از حد تزریق می کنند. نتایج نهایی تنها پس از ۶ ماه ظاهر می شود.

تزریق چربی به طور کلی راه حل خوبی برای بیمارانی است که به حجم بیشتری از تزریقات صورت نیاز دارند و خواهان راه حل دائمی تری هستند. چربی همچنین می تواند به ذرات کوچکتری مانند چربی داخل پوستی سوزن شارپ (SNIF) و نانو چربی خالص شود. SNIF از چربی به عنوان پرکننده دائمی برای اصلاح چین و چروک استفاده می کند، در حالی که نانوفت از سلول های بنیادی چربی برای بازسازی پوست استفاده می کند.

تزریق چربی صورت برای چه افرادی مناسب است؟

تزریق چربی به صورت یک روش مناسب برای افرادی است که تمایل دارند حجم مناطقی از صورت خود را افزایش دهند و یا حجم نقاطی که به دلیل بالا رفتن سن خود از دست داده اند را بازگردانند. چربی تزریق شده در این نواحی باعث افزایش حجم و بهبود خطوط می شود تا ظاهر جوان تری را رقم بزند. تزریق چربی در خطوط عمیق لبخند، گوشه های دهان، چشم های گود و گونه های افتاده می تواند حجم این مناطق را بازگرداند و اثرات پیری را بهبود بخشد. یک متخصص پوست خوب با بررسی سابقه پزشکی و توقعات شما از این روش مشخص می کند که آیا تزریق چربی برای شما تاثیرگذار است یا نه.

کسانی که شرایط زیر را داشته باشند، کاندید مناسبی برای این اقدام زیبایی نیستند:

 • فشار خون بالا
 • ابتلا به دیابت
 • سیگار کشیدن
 • ابتلا به بیماری های کلیوی و مشکلات قلبی

در ادامه توضیحات کاملی در مورد تزریق چربی به صورت ارائه می کنیم اما پیش از آن توجه شما را به چند مورد از نمونه کار دکتر سوسن احمدی، جلب می کنیم:

نمونه کار دکتر سوسن احمدی 3
نمونه کار دکتر سوسن احمدی 2
نمونه کار دکتر سوسن احمدی 1
گیف اینستا

مراحل تزریق چربی به صورت

مراحل تزریق چربی به صورت 2

قبل از تزریق

جراح یک مطالعه دقیق، بالینی و عکاسی از اصلاحاتی که باید انجام شود، انجام خواهد داد. خصوصاً از نظر جوانسازی صورت، لازم است روی عکس های جوانی، در مقایسه با وضعیت فعلی، روش های پیری تجزیه و تحلیل شود.

هنگام تزریق

مدت زمان متوسط: بین ۳۰ دقیقه تا ۲ ساعت است. ما با شناسایی دقیق نواحی نمونه گیری چربی و همچنین محل های تزریق مجدد شروع می کنیم. بافت چربی از طریق یک ریز برش پنهان در چین های طبیعی با استفاده از یک کانول مکش بسیار ظریف برداشته می شود.

سپس چربی برای چند دقیقه سانتریفیوژ می شود تا سلول های چربی دست نخورده را از عناصری که نمی توان پیوند زد جدا کرد. تزریق مجدد بافت چربی از برش های ۱ تا ۲ میلی متری با استفاده از میکروکانولا انجام می شود.

مراحل تزریق چربی به صورت
 3

بعد از تزریق

به عنوان یک قاعده کلی، درد بعد از عمل تزریق چربی جزئی است. ادم (تورم) در طی ۴۸ ساعت پس از مداخله ظاهر می شود و معمولاً بین ۲ تا ۳ هفته طول می کشد تا کاملاً جذب شود.

اکیموزها (کبودی‌ها) در ساعات اولیه ظاهر می‌شوند: ظرف ۱۰ تا ۲۰ روز پس از مداخله جذب می‌شوند. مناطق تحت عمل حداقل به مدت ۴ هفته نمی توانند در معرض نور خورشید یا اشعه ماوراء بنفش قرار گیرند.

ویس رضایتمندی تزریق چربی صورت در مطب دکتر سوسن احمدی

تزریق چربی نانوفت و میکروفت

در گذشته تزریق چربی به این صورت بوده است که با روش هایی مانند لیپوماتیک چربی از سایر نقاط بدن استخراج می شد و پس از خرد شدن و آماده سازی های لازم، به صورت تزریق می شد. زمانی که چربی ها خرد و به زیر پوست تزریق می شوند، زنده مانده و می توانند تغذیه کنند. از همین رو مسئله گلوله گلوله شدن آن ها در زیر پوست صحت ندارد.

تزریق چربی نانوفت و میکروفت

با پیشرفت علم روش های جدیدی مانند نانوفت و میکروفت برای تزریق چربی روی کار آمد. ابتدا روش نانوفت مورد استفاده قرار گرفت. در این روش از چربی هایی که به اندازه نانو کوچک و خرد شده اند، استفاده می گردد. نانوفت از لحاظ اینکه اندازه چربی های تزریقی بسیار ریز هستند نتایج خوبی را به دنبال داشت.

اما پس از مدتی متخصصین به این نتیجه رسیدند که بهتر است چربی هایی که تزریق می شود، اندازه ای بزرگ تر داشته باشند. (بین نانو و سلول های معمولی). البته این تفاوت اندازه با چشم ما قابل تشخیص نیست اما اثرات ناشی از آن خود بیانگر مناسب بودن این روش تزریق چربی است.

در روش تزریق چربی به روش میکروفت از چربی مایع استفاده می شود. این روش در مقایسه با متدهای سنتی درد کمتری و نتایج بهتری را به دنبال دارد. روش میکروفت طی یک جلسه ۲ ساعته انجام پذیر است. این روش در مقابسه با روش های قدیمی بی خطر تر بوده و هزینه کمتری را نیز به دنبال دار. مدت زمان بهبودی پس از تزریق چربی میکروفت حدود ۲ هفته است.

مراحل تزریق چربی به روش میکروفت

 1. بیمار برای برداشت چربی آماده می شود.
 2. نواحی که برای تزریق و برداشت چربی باید تحت عمل قرار گیرند، مشخص می شود.
 3. چربی توسط سوزن های ظریفی که برای این روش مناسبند از نواحی شکم و ران برداشته می شود.
 4. چربی های خارج شده از بدن، آماده سازی شده و برای تزریق به صورت فرآوری می شود.
شماره تماس

مزایای تزریق چربی صورت

 • هیچ خطری برای آلرژی یا پس زدن وجود ندارد زیرا چربی استفاده شده مربوط به خود بیمار است.
 • این اثر بر خلاف اسید هیالورونیک که یک محصول قابل جذب است دائمی است. همچنین می توان ابتدا HA تزریق کرد تا بیمار ایده اولیه از نتیجه را بدست آورد.
 • چربی تزریق شده غنی از فاکتور رشد است و کیفیت پوست را بهبود می بخشد. هنگامی که لیپوفیلینگ صورت با تزریق PRP ترکیب می شود، بسیاری از سلول های بنیادی موجود در چربی فعال می شوند و تولید کلاژن جدید واقعا “تقویت می یابد”.

مقاالت دیگر: تزریق ژل بهتر است یا چربی؟

دوره نقاهت پس از تزریق چربی به صورت

بعد از تزریق چربی، هنگامی که تمام عوارض بیهوشی عمومی برطرف شد، می توانید در همان روز به همراه یکی از اعضای خانواده یا دوست خود به خانه بروید. در طول روز، باید در خانه استراحت کنید و به مدت یک هفته پس از عمل، از انجام فعالیت بدنی که ضربان قلب یا فشار خون شما را افزایش دهد، خودداری نمایید. می توانید اوقات فراغت خود را با مطالعه یا استفاده از رایانه سپری کنید.

 هنگام خوابیدن باید به گونه ای بخوابید که سر شما از بدن بالاتر باشد. این کار به کاهش تورم صورت کمک می کند. باید انتظار درد خفیف داشته باشید و ممکن است در مناطقی که چربی از آن ها گرفته شده احساس کبودی کنید. در واقع در ۱ تا ۲ هفته اول کبودی و تورم طبیعی است. این کبودی و تورم هر هفته و به تدریج بهبود می یابد. تا زمانی که ۴ تا ۶ هفته از تزریق شما نگذشته باشد، نباید هیچ فعالیت سنگینی (افزایش ضربان قلب یا فشار خون) انجام دهید.

فیلم تزریق چربی صورت توسط دکتر سوسن احمدی

نتایج تزریق چربی صورت

تزریق چربی با کاهش علائم پیری در صورت و جوانسازی صورت کمک می کند. اگر چه مقداری جذب چربی وجود دارد؛ اما نتایج تزریق چربی تا مدت زمان طولانی باقی می ماند. با این حال، تزریق چربی روند پیری را متوقف نمی کند.

در روش تزریق چربی می توان موارد زیر را به عنوان نتیجه انتظار داشت:

 • جوانسازی و بازسازی بافت پوست
 • کمک به کانتورینگ صورت
 • حفظ شادابی پوست
 • تقویت بافت های داخلی پوست
 • نتایج ماندگار
 • بهبود جریان خون
 • رفع چین و چروک ها
 • حفظ حالت الاستیسیته پوست
 • بازسازی عصب های صورت
 • برخورداری از ظرافت بالا

آیا تزریق چربی به صورت عوارض دارد؟

مانند هر روش زیبایی، در روش تزریق چربی نیز عوارض رایجی وجود دارد که شامل موارد زیر می شود:

آیا تزریق چربی به صورت عوارض دارد؟
 • عفونت در محل تزریق
 • خونریزی
 • برجای ماندن زخم ضعیف
 • ایجاد زخم نامطلوب
 • احساس درد، حتی در مناطق بهبود یافته صورت
 • عدم تقارن و ناهماهنگی در صورت
 • آسیب دیدگی عصبی در صورت
 • بی حسی در ناحیه پوست
 • نیاز مجدد به تزریق چربی در صورت

البته بیشتر این عوارض در صورت بروز، به صورت موقتی بوده و خود به خود برطرف می شوند. اما در صورت انتخاب یک دکتر خوب برای تزریق چربی می توان احتمال بروز این عوارض را هر چند خفیف، کاهش داد.

هزینه تزریق چربی صورت

تزریق چربی یکی از اقدامات زیبایی بوده و مانند تمامی روش های هم تراز خود، نمی توان برای آن قیمتی ثابت در نظر گرفت. برای تعیین هزینه تزریق چربی به صورت فاکتورهای متعددی به شرح زیر دخیل هستند که عبارتند از:

 • روش تزریق
 • میزان چربی مورد نیاز برای استخراج و تزریق
 • شرایط سنی افراد
 • ابزاری که توسط پزشک به کار می رود.
 • نواحی که چربی به آن ها تزریق می شود.
 • عمق چین و چروک ها و شدت مشکلاتی که با تزریق چربی باید برطرف شوند.

بنابراین لازم است جهت اطلاع از هزینه دقیق تزریق چربی با پزشک مورد نظر صحبت داشته باشید.

آیا نتیجه تزریق چربی صورت در طول زمان پایدار است؟

بله، زمانی که پیوند دچار تحلیل نسبی شد (تخمین زده می‌شود که حجم تزریقی در ۱۵ روز پس از مداخله ۴۰ تا ۵۰ درصد کاهش می‌یابد)، نتیجه در طول زمان کاملاً پایدار است.

با انجام آزمون زیر متوجه شوید که کاندید مناسبی برای تزریق چربی صورت هستید یا خیر.

آیا شما کاندید مناسبی برای تزریق چربی صورت هستید؟

۱ / ۵

آیا پیری باعث افتادگی گونه‌ها و ایجاد چین و چروک در صورت تان شده است؟

 

۲ / ۵

آیا میخواهید حجم نقاطی که به دلیل بالا رفتن سن خود از دست داده اند را بازگردانید؟

۳ / ۵

آیا صورت تان لاغر شده است؟

۴ / ۵

آیا مبتلا به دیابت هستید؟

۵ / ۵

آیا فشار خون بالا دارید؟

امتیاز شما

۰%

برای دریافت مشاوره، فرم زیر را تکمیل کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

نام و نام خانوادگی
شماره تماس
توضیحات خود را وارد کنید:
اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد. منتظر تماس ما باشید.
خطایی رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.

تفاوت بین تزریق چربی به صورت و تزریق اسید هیالورونیک چیست؟

تفاوت اساسی ناشی از پایداری اثرات لیپوفیلینگ صورت در طول زمان است. پس از مصرف چربی، حجم آن کاهش نمی یابد و نیازی به تجدید تزریق نیست. علاوه بر این، این یک محصول اتولوگ است، یعنی از بدن شما می آید. هیچ واکنش التهابی طولانی مدتی امکان پذیر نیست، همانطور که می توان با تزریق محصولات خارجی مانند اسید هیالورونیک مشاهده کرد که حتی اگر خالص شده باشد، حاوی تثبیت کننده های شیمیایی مانند BDDE است.

اگرچه گریس دارای معایبی است. این دارو در مقادیر بیشتری نسبت به اسید هیالورونیک تزریق می شود. بنابراین برای اصلاح چین و چروک های ظریف یا مناطقی که پوست بسیار نازک است مانند حلقه های تیره مناسب نیست.
علاوه بر این، تمایل به پخش شدن دارد در حالی که برخی از محصولات پرکننده بسیار متراکم (Juverderm Voluma® یا Radiesse®) امکان برآمدگی بهتر و اصلاح دقیق‌تر حجم صورت (به ویژه در درمان چین و چروک صورت) را فراهم می‌کنند.).

تفاوت بین تزریق چربی به صورت و تزریق اسید هیالورونیک

بنابراین از لیپوفیلینگ در اصلاح چروک های عمیق (چین های بینی و چین های تلخی) و افزایش حجم استخوان گونه استفاده می کنیم. ما ترجیح می دهیم از اسید هیالورونیک با غلظت کم (Emervel Lips) در درمان خطوط ریز (پیشانی یا لب) و Radiesse در درمان دره اشک به صورت حجمی استفاده کنیم.

دکتر خوب برای تزریق چربی صورت

انتخاب یک پزشک متخصص خوب برای تزریق چربی بسیار اهمیت دارد. متخصصین پوست و زیبایی بهترین گزینه برای انجام این اقدام زیبایی به شمار می روند. اما باید دقت کنید که پزشک انتخابی شما مهارت و تجربه کافی در این زمینه را داشته باشد. در صورتی که بتوانید بهترین پزشک برای تزریق چربی را انتخاب کنید، احتمال بروز عوارض و رسیدن به نتیجه دلخواه نیز برای شما افزایش می یابد.

در این راستا می توانید نمونه کارها و رزومه پزشک را بررسی نموده و در مورد انتخاب او تصمیم گیری نمایید. تصمیم گیری برای دوستان عزیزی که ساکن تهران یا سایر شهرهای بزرگ هستند، کمی دشوارتر است. به همان نسبت که جمعیت در این مناطق زیاد است، تعداد پزشکان و متخصصین پوست خوب نیز زیاد است و می تواند آن ها را سردرگم کند.

برای انتخاب بهترین دکتر تزریق چربی به صورت در تهران می توانید از راهکارهای زیر استفاده کرده و انتخابی مطلوب داشته باشید:

 • جستجو در اینترنت و بررسی سوابق کاری و تحصیلی پزشک
 • بررسی نمونه کارهای پزشک
 • دنبال کردن او در صفحات مجازی
 • مشوررت با اطرافیان
 • مراجعه حضوری
 • شرکت در جلسه مشاوره با پزشک

در نهایت می توانید بهترین تصمیم را برای خود بگیرید. توجه داشته باشید در صورت عدم انتخاب یک دکتر خوب ممکن است عوارض جبران ناپذیری برای شما روی دهد و یا نیاز به روش های ترمیمی پیدا کنید.

هدفگذاری کنید.

قبل از هر گونه اقدام برای مراجعه نزد دکتر پوست و مو باید هدف خود را مشخص کنید. اینکه برای اقدامات درمانی یا زیبایی نزد پزشک مراجعه کنید، در تصمیم نهایی بسیار موثر است. زیرا برخی پزشکان در حوزه درمانی تبحر بیشتری دارند و برخی دیگر در حوزه زیبایی. از همین رو باید هدف خود را مشخص کنید و بر اساس آن، روند تحقیق و انتخاب پزشک را طی کنید.

اینترنت ابزاری بسیار کارآمد در جامعه امروز است که اطلاعات کاملی را به ما ارائه می دهد. شما می توانید با جستجوی نام پزشک مورد نظر خود در این بستر پیشرفته با سوابق تحصیلی و کاری او آشنا شوید. با این اقدام رزومه کاملی از پزشک و جزئیات خدماتی که ارائه می دهد، دستگیرتان می شود و می توانید تصمیم گیری راحت تری داشته باشید.

وبگردی کنید.

صفحات مجازی پزشک را دنبال کنید.

امروزه تقریبا تمامی پزشکان خوب در فضای مجازی، صفحات مخصوص خود را دارند که در آن نمونه کارها، رضایتمندی مراجعین و مطالب آموزنده متعدی را به اشتراک می گذارد. دنبال کردن این صفحات به شما اجازه می دهد که نمونه کارهای بیشتری از پزشک را مشاهده کرده و با سبک کاری او آشنا شوید. همچنین می توانید میزان رضایت مراجعین و نظراتی که در این صفحه ها اعلام می کنند را بررسی نمایید.

دسترسی به مطب دکتر سوسن احمدی در جردن

دسترسی به مطب دکتر سوسن احمدی در نارمک

۶ تکنیک دیگر برای جوانسازی صورت

مزوتراپی

در تکنیک مزوتراپی با چندین سوراخ کوچک روی کل صورت انجام می شود. این اجازه می دهد تا تزریق سطحی کوکتل های دوپینگ واقعی مبتنی بر اسید هیالورونیک، ویتامین ها، مواد معدنی، آنتی اکسیدان ها و سایر مواد مغذی کیفیت پوست را به وضوح بهبود بخشد. در عمل، پروتکل کامل شامل ۵ جلسه با فاصله ۱۵ روز برای سه جلسه اول و سپس یک ماه برای آخرین جلسه است. جلسات اول مکانیسم‌های طبیعی پوست را تقویت می‌کنند، جلسات بعدی آسیب‌های مرتبط با روند پیری (خطوط ریز، تیرگی پوست و غیره) را ترمیم می‌کنند و نتایج را تثبیت می‌کنند. این درمان برای افزایش درخشندگی صورت و بهبود آبرسانی آن ایده آل است.

لایه برداری برای افزایش درخشندگی

لایه برداری دو هدف دارد: پاکسازی سطح پوست از سلول های مرده و تحریک سلول های عمیق تر برای بازگرداندن درخشندگی به پوست. رایج ترین مورد استفاده، لایه برداری سطحی است که بر پایه اسیدهای میوه مانند اسید گلیکولیک است که عملکرد آن، بسیار روی سطح، یک اثر درخشان و سالم فوری را ایجاد می کند. اگر صورت شما دارای چین و چروک، لکه‌های رنگدانه‌ای، افتادگی، اسکار آکنه است، پزشک می‌تواند یک لایه‌برداری متوسط ​​با TCA (این نامی است که به اسید تری کلرواستیک داده شده است) که روی درم اثر می‌کند، انتخاب کند.
در هر دو مورد، زمان قرار گرفتن در معرض کوتاه است، حدود ۵ دقیقه که در طی آن ممکن است با لایه برداری TCA کمی گرما، سوزن سوزن شدن یا حتی احساس سوزش داشته باشید. با لایه برداری سطحی می توانید بلافاصله به سر کار خود برگردید، در حالت عادی باید یک هفته صبر کنید زیرا پوست به شدت لایه برداری می شود و در این حالت قرمز می شود. انجام آن را در پاییز برنامه ریزی کنید، زیرا قرار گرفتن در معرض نور خورشید پس از آن ممنوع است (و این برای یک لایه برداری متوسط ​​تا ۳ ماه).

هایفو برای بازگرداندن شادابی صورت

در هایفوتراپی، سونوگرافی متمرکز با شدت بالا، از انرژی اولتراسوند برای ایجاد نقاط انعقادی استفاده می کند که پوست را “شاداب” می کند. آنها بر روی درم و اپیدرم برای تحریک فیبروبلاست ها عمل می کنند. اینها شروع به تولید کلاژن و الیاف الاستیک برای بازگرداندن استحکام به صورت می کنند.

در طول یک جلسه (از ۳۰ دقیقه تا ۱ ساعت)، پزشک یک ژل رسانا را به پوست می‌زند تا نفوذ سونوگرافی از دستگاه را تسهیل کند. هر ضربه نقطه ای روی پوست ایجاد می کند که باعث جمع شدن و در نتیجه تحریک آن می شود. سپس ممکن است پوست کمی صورتی شود. شما می توانید به محض خروج از کابینت شاهد بهبودی باشید، اما نتایج واقعی پس از ۳ ماه، زمان شروع مجدد فیبروبلاست ها، قابل مشاهده است. به طور کلی، یک یا دو جلسه با فاصله ۶ هفته از هم برای بازیابی لحن واقعی کافی است.

فرکانس رادیویی برای جلوگیری از افتادگی

این تکنیک با دستگاهی انجام می شود که امواج الکترومغناطیسی ساطع می کند. آنها گرما را در بافت های زیر جلدی تولید می کنند تا تولید کلاژن را دوباره شروع کنند. پزشکان زیبایی به ویژه آن را قبل از ۴۵ سالگی برای بازگرداندن تون به بیضی صورت یا سفتی گردن توصیه می کنند.

در طول درمان، ممکن است احساس گرما کنید، اما هیچ چیز خیلی دردناکی نیست. پوست ممکن است بعد از جلسه کمی قرمزی نشان دهد، اما ماندگار نیست. فواصل جلسات ۲ هفته است و نتایج به طور کلی از جلسه سوم قابل مشاهده است. قیمت ها بسته به دستگاه مورد استفاده متفاوت است.

نخ های تانسور برای لیفت صورت ملایم

آنها در حال افزایش هستند و به دلایل خوب، مجسمه سازی صورت را بدون جراحی ممکن می کنند! این نخ ها از پلی لاکتیک اسید یا PDO (پلی دیاکسونون) ساخته شده اند، بنابراین کاملاً قابل جذب هستند. برخی به مخروط‌های کوچک مجهز شده‌اند، برخی دیگر با بریدگی‌هایی برای ایجاد واکنش در قلب پوست، که فرآیند تولید کلاژن را از سر می‌گیرد. البته، مداخله کمی سنگین تر از تزریق است، اما بسیار مقرون به صرفه است و پزشکان به عنوان مثال، به عنوان یک رله برای درمان های فرکانس رادیویی بسیار قدردانی می کنند.

نخ ها می توانند به گونه ها جهش دهند، گردن را صاف کنند، استخوان گونه ها را بلند کنند یا حتی پای کلاغ را پاک کنند. اوپراتور از یک کرم بی حس کننده برای راحت تر کردن جلسه استفاده می کند. سپس نخ هایی را که در سوزن ها نصب شده اند، زیر پوست فرو می کند. اثر لیفتینگ فوری است و کلاژن را در دراز مدت تحریک می کند که نتیجه حجم دهنده فوق العاده طبیعی را برای ۱۲ تا ۲۴ ماه تضمین می کند. صورت ممکن است برای چند هفته حساس بماند و چند روز کبود شود.

سوالات متداول در مورد تزریق چربی

دکتر سوسن احمدی

دکتر سوسن احمدی

پوست، مو و زیبایی
دارای دکترای حرفه ای پزشکی بوده و به عنوان یکی از بهترین متخصصین زیبایی پوست و مو در ایران و شهر تهران مشغول فعالیت هستند.
ایشان دوره تخصصی زیبایی صورت را در دانشگاه UCT سپری کرده اند.

6 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − 3 =